• 05359637081
  • hcmmuzikmerkezi@gmail.com
  • Açılış: 09:00s - 21:00a

Telefon(0312) 436 37 38

E-mailhcmmuzikmerkezi@gmail.com

AdresÇetin Emeç Blv, Harbiye Mah, Dikmen Cad, No : 122

Şan Eğitimi

ŞAN DERSİ EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ

Şan dersi eğitim programımız, ses karakterinizin belirlenmesi, ardından entonasyon egzersizleri ve diyafram tekniğinin oturtulmasıyla başlar. Solfej ve ses açma egzersizlerimiz, şan tekniğine hakimiyet kazanma çalışmalarıyla devam eder. Kulak eğitim çalışmaları ve söyleme teknikleri, klasik dönem eserlerini inceleme ve repertuar çalışmalarıyla birlikte ilerlemektedir.

VOKAL EĞİTİMİ VE ŞARKI SÖYLEME ATÖLYELERİ

Standart ses eğitimi ve şarkı söyleme tekniklerini, popüler-etnik müzikler (caz,pop,rock vb.) içerisinde kullanmak isteyen öğrencilerimiz için söylemek istedikleri sitile yönelik çalışmalar yapmaktayız.

Vokal eğitimi adı altında topladığımız bu programda, katılımcıların söylemek istedikleri türe yönelik teknik ve analiz çalışmaları yapılmaktadır. Eğitmenlerimiz bu süreçte sizlere koçluk yapmakta, bir albüm hazırlığında iseniz doğru ton seçiminden yorumlamanıza yönelik eğitimler vermektedir.

KORO ÇALIŞMALARI

KLASİK TÜRK MÜZİĞİ VE ÇOKSESLİ KORO ÇALIŞMALARI – ANKARA

Koro çalışmalarımız haftanın belirli günleri 3-4 saatlik toplu çalışmalardan oluşmaktadır. Daha çok hobi amaçlı olan koro çalışmalarımız, Türk Koro Müziğini yaygınlaştırma ve geliştirme amacıyla kurulmuştur.

Katılımcılarımıza ses eğitimi ve çok sesli müzik eserleriyle müzik yapma olanağı sağlamaktayız.

Çocuklar, gençler ve yetişkinler olarak belilediğimiz gruplar, Polifonik Koro Müziği ve Klasik Türk Müziği dallarında çalışmalarını yürütmektedirler.

Rönesans müziklerinden, günümüz müziklerine uzanan repartuarımızla müzik bilginizi geliştirmek ve birlikte müzik yapmak için bizi arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir